Saturday 5 May 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Bolton-le-Sands A
14:00
Milnthorpe A
vs
Bare A
14:00
Netherfield 4
vs
K Lonsdale A
14:00
Windermere
vs
Coniston A

Division 3

14:00
Arnside A
vs
Silverdale A
14:00
Cartmel
vs
Netherfield 3
14:00
Holme A
vs
Carnforth 3
14:00
Leven Valley
vs
Morecambe 3
14:00
Sedgwick A
vs
Burneside A

Division 2

14:00
Bare
vs
Penrith 2
14:00
Bolton-le-Sands
vs
Carnforth A
14:00
Coniston
vs
Westgate A
14:00
Shireshead A
vs
Sedgwick
14:00
Trimpell
vs
Ingleton

Division 1

14:00
Burneside
vs
Holme
14:00
Heysham
vs
Ambleside
14:00
Silverdale
vs
Arnside
14:00
Warton
vs
Shireshead
14:00
Westgate
vs
Milnthorpe

Sunday 6 May 2018

Division 2

14:00
Heysham A
vs
K Lonsdale

Division 4

14:00
Kendal 3
vs
Shireshead 3

Monday 7 May 2018

Division 3

14:00
Arnside A
vs
Holme A
14:00
Carnforth 3
vs
Netherfield 3
14:00
Cartmel
vs
Sedgwick A
14:00
Galgate
vs
Leven Valley
14:00
Morecambe 3
vs
Burneside A

Saturday 12 May 2018

Division 1

14:00
Ambleside
vs
Silverdale
14:00
Arnside
vs
Carnforth
14:00
Holme
vs
Heysham
14:00
Milnthorpe
vs
Warton
14:00
Shireshead
vs
Burneside

Division 4

14:00
Bare A
vs
Ambleside A
14:00
Coniston A
vs
Ingleton A
14:00
K Lonsdale A
vs
Bolton-le-Sands A
14:00
Windermere
vs
Netherfield 4

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
Shireshead A
14:00
Carnforth A
vs
Trimpell
14:00
Heysham A
vs
Bare
14:00
Ingleton
vs
Coniston
14:00
Penrith 2
vs
Sedgwick
14:00
Westgate A
vs
K Lonsdale

Division 3

14:00
Burneside A
vs
Galgate
14:00
Cartmel
vs
Arnside A
14:00
Netherfield 3
vs
Holme A
14:00
Sedgwick A
vs
Leven Valley
14:00
Silverdale A
vs
Carnforth 3

Sunday 13 May 2018

Division 4

14:00
Kendal 3
vs
Milnthorpe A

Saturday 19 May 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Shireshead 3
14:00
Ingleton A
vs
Bolton-le-Sands A
14:00
K Lonsdale A
vs
Bare A
14:00
Netherfield 4
vs
Coniston A
14:00
Windermere
vs
Kendal 3

Division 2

14:00
Bare
vs
Carnforth A
14:00
Coniston
vs
K Lonsdale
14:00
Penrith 2
vs
Ingleton
14:00
Sedgwick
vs
Westgate A
14:00
Shireshead A
vs
Heysham A
14:00
Trimpell
vs
Bolton-le-Sands

Division 1

14:00
Burneside
vs
Milnthorpe
14:00
Carnforth
vs
Ambleside
14:00
Heysham
vs
Shireshead
14:00
Silverdale
vs
Holme
14:00
Westgate
vs
Arnside

Division 3

14:00
Galgate
vs
Netherfield 3
14:00
Holme A
vs
Silverdale A
14:00
Leven Valley
vs
Burneside A

Sunday 20 May 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Windermere
14:00
Bare A
vs
Bolton-le-Sands A
14:00
Coniston A
vs
Kendal 3
14:00
K Lonsdale A
vs
Ingleton A
14:00
Milnthorpe A
vs
Shireshead 3

Division 3

14:00
Carnforth 3
vs
Cartmel
14:00
Morecambe 3
vs
Sedgwick A

Saturday 26 May 2018

Division 1

14:00
Ambleside
vs
Westgate
14:00
Arnside
vs
Warton
14:00
Holme
vs
Carnforth
14:00
Milnthorpe
vs
Heysham
14:00
Shireshead
vs
Silverdale

Division 2

14:00
Bare
vs
Bolton-le-Sands
14:00
Carnforth A
vs
Ingleton
14:00
Coniston
vs
Shireshead A
14:00
Heysham A
vs
Sedgwick
14:00
K Lonsdale
vs
Trimpell
14:00
Westgate A
vs
Penrith 2

Division 4

14:00
Bolton-le-Sands A
vs
Windermere
14:00
Ingleton A
vs
Ambleside A

Division 3

14:00
Burneside A
vs
Holme A
14:00
Netherfield 3
vs
Arnside A
14:00
Silverdale A
vs
Cartmel

Sunday 27 May 2018

Division 3

14:00
Carnforth 3
vs
Leven Valley
14:00
Morecambe 3
vs
Galgate

Division 4

14:00
Kendal 3
vs
K Lonsdale A
14:00
Netherfield 4
vs
Bare A
14:00
Shireshead 3
vs
Milnthorpe A

Monday 28 May 2018

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
Ingleton
14:00
Carnforth A
vs
Heysham A
14:00
Penrith 2
vs
Coniston
14:00
Sedgwick
vs
K Lonsdale
14:00
Shireshead A
vs
Bare
14:00
Westgate A
vs
Trimpell

Latest news

Results & Performances
General Results & Performances

All Results & Performances Loaded

New Div 4 Cup Draw
Division 4 New Div 4 Cup Draw

New Cup Draw

Fixtures
General Fixtures

All fixtures loaded

Westmorland Cricket League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe