Saturday 2 June 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Kendal 3
14:00
Coniston A
vs
Bare A

Division 1

14:00
Arnside
vs
Ambleside
14:00
Burneside
vs
Warton
14:00
Holme
vs
Shireshead
14:00
Silverdale
vs
Heysham
14:00
Westgate
vs
Carnforth

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
Sedgwick
14:00
Heysham A
vs
Penrith 2
14:00
Ingleton
vs
Westgate A
14:00
K Lonsdale
vs
Bare
14:00
Shireshead A
vs
Carnforth A
14:00
Trimpell
vs
Coniston

Division 3

14:00
Galgate
vs
Holme A
14:00
Leven Valley
vs
Arnside A
14:00
Netherfield 3
vs
Burneside A
13:30
Sedgwick A
vs
Silverdale A

Sunday 3 June 2018

Division 4

14:00
Ingleton A
vs
Milnthorpe A
14:00
K Lonsdale A
vs
Windermere
14:00
Shireshead 3
vs
Netherfield 4

Division 3

14:00
Morecambe 3
vs
Carnforth 3

Saturday 9 June 2018

Division 1

14:00
Ambleside
vs
Shireshead
14:00
Carnforth
vs
Warton
14:00
Milnthorpe
vs
Arnside
14:00
Silverdale
vs
Burneside
14:00
Westgate
vs
Heysham

Division 3

14:00
Arnside A
vs
Galgate
14:00
Burneside A
vs
Silverdale A
14:00
Cartmel
vs
Leven Valley
14:00
Morecambe 3
vs
Holme A
14:00
Sedgwick A
vs
Carnforth 3

Division 4

14:00
Bare A
vs
Ingleton A
14:00
Netherfield 4
vs
Milnthorpe A
14:00
Windermere
vs
Ambleside A

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
K Lonsdale
14:00
Coniston
vs
Carnforth A
14:00
Heysham A
vs
Westgate A
14:00
Ingleton
vs
Bare
14:00
Shireshead A
vs
Penrith 2
14:00
Trimpell
vs
Sedgwick

Sunday 10 June 2018

Division 4

14:00
Kendal 3
vs
Bolton-le-Sands A
14:00
Shireshead 3
vs
Coniston A

Saturday 16 June 2018

Division 1

14:00
Ambleside
vs
Holme
14:00
Carnforth
vs
Silverdale
14:00
Heysham
vs
Burneside
14:00
Shireshead
vs
Milnthorpe
14:00
Warton
vs
Westgate

Division 3

14:00
Arnside A
vs
Sedgwick A
14:00
Cartmel
vs
Morecambe 3
14:00
Galgate
vs
Carnforth 3
14:00
Holme A
vs
Leven Valley
14:00
Netherfield 3
vs
Silverdale A

Division 4

14:00
Bare A
vs
Kendal 3
14:00
K Lonsdale A
vs
Coniston A
14:00
Milnthorpe A
vs
Ambleside A
14:00
Netherfield 4
vs
Shireshead 3

Division 2

14:00
Carnforth A
vs
Sedgwick
14:00
Coniston
vs
Bare
14:00
Ingleton
vs
Shireshead A
14:00
Penrith 2
vs
K Lonsdale
14:00
Trimpell
vs
Heysham A
14:00
Westgate A
vs
Bolton-le-Sands

Sunday 17 June 2018

Division 4

14:00
Ingleton A
vs
Windermere

Saturday 23 June 2018

Division 1

14:00
Ambleside
vs
Milnthorpe
14:00
Arnside
vs
Holme
14:00
Carnforth
vs
Heysham
14:00
Warton
vs
Silverdale
14:00
Westgate
vs
Burneside

Division 2

14:00
Bare
vs
Shireshead A
14:00
Coniston
vs
Penrith 2
14:00
Heysham A
vs
Carnforth A
14:00
Ingleton
vs
Bolton-le-Sands
14:00
K Lonsdale
vs
Sedgwick
14:00
Trimpell
vs
Westgate A

Division 4

14:00
Bolton-le-Sands A
vs
Coniston A
14:00
Milnthorpe A
vs
Kendal 3
14:00
Windermere
vs
K Lonsdale A

Division 3

14:00
Burneside A
vs
Morecambe 3
14:00
Holme A
vs
Arnside A
14:00
Leven Valley
vs
Galgate
14:00
Netherfield 3
vs
Carnforth 3
14:00
Sedgwick A
vs
Cartmel

Sunday 24 June 2018

Division 4

14:00
Netherfield 4
vs
Ambleside A
14:00
Shireshead 3
vs
Bare A

Saturday 30 June 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Netherfield 4
14:00
Bare A
vs
Shireshead 3
14:00
Coniston A
vs
Windermere
14:00
Ingleton A
vs
K Lonsdale A

Division 1

14:00
Arnside
vs
Shireshead
14:00
Burneside
vs
Carnforth
14:00
Heysham
vs
Warton
14:00
Milnthorpe
vs
Holme
14:00
Silverdale
vs
Westgate

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
Heysham A
14:00
Carnforth A
vs
Penrith 2
14:00
K Lonsdale
vs
Ingleton
14:00
Sedgwick
vs
Coniston
14:00
Shireshead A
vs
Trimpell
14:00
Westgate A
vs
Bare

Division 3

14:00
Galgate
vs
Silverdale A
14:00
Holme A
vs
Cartmel
14:00
Netherfield 3
vs
Sedgwick A

Latest news

Results & Performances
General Results & Performances

All Results & Performances Loaded

New Div 4 Cup Draw
Division 4 New Div 4 Cup Draw

New Cup Draw

Fixtures
General Fixtures

All fixtures loaded

Westmorland Cricket League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe