Saturday 4 August 2018

Division 1

14:00
Ambleside
vs
Carnforth
14:00
Arnside
vs
Westgate
14:00
Holme
vs
Silverdale
14:00
Milnthorpe
vs
Burneside
14:00
Shireshead
vs
Heysham

Division 4

14:00
Bare A
vs
K Lonsdale A

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
Trimpell
14:00
Carnforth A
vs
Bare
14:00
Heysham A
vs
Shireshead A
14:00
Ingleton
vs
Penrith 2
14:00
K Lonsdale
vs
Coniston
14:00
Westgate A
vs
Sedgwick

Division 3

14:00
Burneside A
vs
Leven Valley
14:00
Cartmel
vs
Carnforth 3
14:00
Netherfield 3
vs
Galgate
14:00
Sedgwick A
vs
Morecambe 3
14:00
Silverdale A
vs
Holme A

Sunday 5 August 2018

Division 4

14:00
Bolton-le-Sands A
vs
Ingleton A
14:00
Kendal 3
vs
Windermere
14:00
Milnthorpe A
vs
Netherfield 4
14:00
Shireshead 3
vs
Ambleside A

Saturday 11 August 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Ingleton A
14:00
Bare A
vs
Netherfield 4
14:00
Coniston A
vs
Bolton-le-Sands A
14:00
K Lonsdale A
vs
Kendal 3
14:00
Milnthorpe A
vs
Windermere

Division 3

14:00
Arnside A
vs
Netherfield 3
14:00
Cartmel
vs
Silverdale A
14:00
Galgate
vs
Morecambe 3
14:00
Holme A
vs
Burneside A

Division 2

14:00
Bolton-le-Sands
vs
Bare
14:00
Ingleton
vs
Carnforth A
14:00
Penrith 2
vs
Westgate A
14:00
Sedgwick
vs
Heysham A
14:00
Shireshead A
vs
Coniston
14:00
Trimpell
vs
K Lonsdale

Division 1

14:00
Carnforth
vs
Holme
14:00
Heysham
vs
Milnthorpe
14:00
Silverdale
vs
Shireshead
14:00
Warton
vs
Arnside
14:00
Westgate
vs
Ambleside

Saturday 18 August 2018

Division 4

14:00
Ambleside A
vs
Milnthorpe A
14:00
Coniston A
vs
K Lonsdale A
14:00
Ingleton A
vs
Netherfield 4

Division 2

14:00
Bare
vs
Coniston
14:00
Bolton-le-Sands
vs
Westgate A
14:00
Heysham A
vs
Trimpell
14:00
K Lonsdale
vs
Penrith 2
14:00
Sedgwick
vs
Carnforth A
14:00
Shireshead A
vs
Ingleton

Division 1

14:00
Burneside
vs
Heysham
14:00
Holme
vs
Ambleside
14:00
Milnthorpe
vs
Shireshead
14:00
Silverdale
vs
Carnforth
14:00
Westgate
vs
Warton

Division 3

14:00
Leven Valley
vs
Holme A
14:00
Silverdale A
vs
Netherfield 3

Sunday 19 August 2018

Division 3

14:00
Carnforth 3
vs
Galgate
14:00
Morecambe 3
vs
Cartmel
14:00
Sedgwick A
vs
Arnside A

Division 4

14:00
Kendal 3
vs
Bare A
14:00
Shireshead 3
vs
Bolton-le-Sands A

Saturday 25 August 2018

Division 1

13:30
Ambleside
vs
Arnside
13:30
Carnforth
vs
Westgate
13:30
Heysham
vs
Silverdale
13:30
Shireshead
vs
Holme
13:30
Warton
vs
Burneside

Division 3

13:30
Arnside A
vs
Leven Valley
13:30
Burneside A
vs
Netherfield 3
13:30
Holme A
vs
Galgate
14:00
Silverdale A
vs
Sedgwick A

Division 4

13:30
Bare A
vs
Coniston A
13:30
Bolton-le-Sands A
vs
K Lonsdale A
13:30
Milnthorpe A
vs
Ingleton A
13:30
Windermere
vs
Shireshead 3

Division 2

13:30
Coniston
vs
Heysham A
13:30
Ingleton
vs
Sedgwick
13:30
K Lonsdale
vs
Shireshead A
13:30
Penrith 2
vs
Bolton-le-Sands
13:30
Trimpell
vs
Bare
13:30
Westgate A
vs
Carnforth A

Sunday 26 August 2018

Division 3

13:30
Carnforth 3
vs
Morecambe 3

Division 4

13:30
Kendal 3
vs
Ambleside A

Monday 27 August 2018

Division 1

13:30
Burneside
vs
Westgate
13:30
Heysham
vs
Carnforth
13:30
Holme
vs
Arnside
13:30
Milnthorpe
vs
Ambleside
13:30
Silverdale
vs
Warton

Division 3

13:30
Leven Valley
vs
Carnforth 3

Latest news

Results & Performances
General Results & Performances

All Results & Performances Loaded

New Div 4 Cup Draw
Division 4 New Div 4 Cup Draw

New Cup Draw

Fixtures
General Fixtures

All fixtures loaded

Westmorland Cricket League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe